Apie mus » Grąžinimo sąlygos

Prekių grąžinimas vykdomas remiantis 2001 m. birželio 29 d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”. 

 

Jei turite nusiskundimų dėl prekių kokybės, prašome su mumis susisiekti, rasime abipusį sprendimą.

 

Jeigu prekė bus netinkama ar nekokybiška, mes grąžinsime Jums pinigus už įsigytą prekę. Vis dėlto, norėdami grąžinti Jums pinigus už nepatikusią prekę, mes paprašysime laikytis tam tikrų sąlygų. Jų laikymasis yra sklandaus bendradarbiavimo ir abipusės pagarbos garantas.

 

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 

1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);
2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
3. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta;

 

Grąžinimo terminai ir forma:

 

1. Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo siuntos gavimo.
2. Norėdami grąžinti prekę, turėsite susisiekti su www.renkusau.lt klientų aptarnavimo vadybininku el.paštu       arba telefonu +37069848370.
3. Prekės grąžinamos originalioje prekės pakuotėje bei būsenoje, kokioje ir buvo išsiųstos klientui.

 

Prekės išvaizda

 

Prekės nebus priimamos atgal, jei:

1. Buvo vartojamos (dėvimos, avimos, ir pan.).
2. Buvo sugadintos.
3. Nebuvo išsaugotos jų vartojamosios savybės.
4. Prarado prekinę išvaizdą.
5. Nuo jų buvo nuimtos originalios etiketės

 

Pinigų grąžinimo procedūra

 

Jūsų grąžinamos prekės pristatomos į sandėlį, kuriame mūsų darbuotojai įvertina, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinamos avalynės gavimo arba grąžinami vietoje. Grąžinant prekę ar prekes būtina pateikti užsakymo numerį, bei sąskaitos-faktūros kopiją. Prekės siuntimo, grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas (išskyrus tuos atvejus, kai prekė buvo nekokybiška ar brokuota).

Išvardinti punktai yra padiktuoti Lietuvos Respublikos įstatymų ir elementarios logikos. Mes nekuriame papildomų kliūčių ir stengiamės lanksčiai žiūrėti į prekių grąžinimą.

Nekokybiškų žaislų gražinimas vykdomas pagal LR įstatymus.

Kokybiškų žaislų grąžinimas:

Žaislai yra negrąžintinų prekių sąraše.

 

Prekių garantijos

 

1. Pardavėjas neatsako už tai, jeigu Parduotuvėje esančios Prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realių šių Prekių savybių dėl Kliento naudojamų ryšio priemonių perteikiamo vaizdo ypatybių.
2. Pardavėjas nėra atsakingas už Prekių kokybės pablogėjimą, jei Klientas ar asmenys, kuriems Klientas perdavė Prekes, jas naudojo ne tiems tikslams, kuriems tokios Prekės yra paprastai naudojamos.